Akage Mori (SOML2)

23. prosince 2015 v 18:53 | Alida
Akage Mori
Věk: 17-18 let (10.ledna)
Pohlaví: Žena
Titul: Studentka, členka rodiny Mori
Karma: Kladná
Akage je milá a laskavá. Je hodně odvážná a nebojí se žádných výzev. Její otec ji naučil aby žila svůj život a aby se nevzdával. Podle toho se tak řídí.
Vzhled
Akage má zrzavé vlasy po ramena a fialové oči. Ve vlasech ráda nosí květiny ve formě sponek.
Rodina
Akage patří do jedné z nejbohatších rodin Japonska. Má matku (Kurimu Mori) a staršího bratra (Haru Mori) a mladší sestru (Fuyu Mori).
Její otec zemřel při havárii letadla když jí bylo 5 let. Od té doby se bojí letadel a výšek. Její otec ji nejvíce miloval a byl s ní v jejich nejhorších chvilkách. Právě proto ji jeho smrt ranila a toho využila její matka. Právě proto se tak Akage chová.
Má ještě tetu (Saya Mori), kterou bere jako svou pravou matku. Dále má sestřenku (Asashi Mori), která momentálně studuje v zahraničí.
Její nejlepší kamarádkou je Katana Taio, kterou má moc ráda a je ráda, že se s ní baví. Shiro a Fumito Kasaia jsou její dobří přátelé, kteří ji vždy podrží v těžkých chvílích. S Aruem si moc nepovídají, ale je moc ráda, že je v jejich skupině. Chodí s Irukou Takim, ale místo lásky k němu začíná cítit spíše náklonnost.
Koníčky
Ráda dělá pokusy a studuje léčivé byliny. V budoucnu by chtěla najít nějaký nový lék. Mezi její další koníčky patří pěstování květin, i když ji vždy všechny uhynou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama