Akage Mori (SOML3)

25. prosince 2015 v 12:30 | Alida
Akage Mori
Věk: 18 let (10.ledna)
Pohlaví: Žena
Titul: Studentka, paní domu Mori
Karma: Kladná
Akage je milá a přátelská dívka. Vždy se snaží aby se ve všem vylepšila, i když jí to nejde. Přátelé jsou pro ni jako rodina, kterou stratila. Ale momentálně se s nikým nebaví, protože ji ničí její minulost. Akage je stydlivá a své emoce moc neukazuje. Když byla malá její otec ji učil sebeobranu. I když se umí dobře bránit v tělocviku moc nevyniká. Naopak přírodní vědy jí jdou ze všeho nejlíp. Akage je hlavou rodu Mori. Je dcerou Katsukiho Mori, nejvýše postaveného v její kmenové linii. Takže až odmaturuje připadne ji velký majetek.
Vzhled
Akage má zrzavé vlasy a fialové oči. Ve vlasech nejraději nosí sponky ve tvaru kytiček.
Rodina
Akage patří do jedné z nejbohatších rodin Japonska. Má matku (Kurimu Mori) a staršího bratra (Haru Mori) a mladší sestru (Fuyu Mori). Její matka je momentálně v blázinci a sourozenci na soukromé škole.
Její otec zemřel při havárii. Akage ho měla strašně ráda. Vždy ji učil co je správné. Kvůli jeho smrti se změnila. Poté potkala Katanu a ostatní a změnila se zpátky.
Má sestřenku (Asashi Mori) a tetu Sayu. Saya se o ni momentálně stará jako o vlastní dceru. A pro Akage je Saya zase jako matka.
Koníčky
Ráda dělá pokusy a studuje léčivé byliny. V budoucnu by chtěla najít nějaký nový lék. Mezi její další koníčky patří pěstování květin, i když ji vždy všechny uhynou.
Zdroj obrázku: http://e-shuushuu.net/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama