Katana Saberu (SOML1)

12. prosince 2015 v 11:12 | Alida
Katana Saberu
Věk: 17 (13. srpna)
Pohlaví: Žena
Titul: Studentka
Karma: Kladná
Katana je studentka na střední škole v Japonsku ve městě Toshi, kde je ubytována na koleji. Její rodné město je Tokyo. Její povaha je velmi milá, přátelská a laskavá. Moc si rozumí se svými přáteli a chce s nimi pořád být a nikdy je nechce opustit.
Katana nemá moc ráda, když se někomu ubližuje. Právě proto se snaží s každým vycházet a vyřešit jeho problém. Nejvíce se ale bude snažit Akage, když se od ní dozví, že jsou na tom stejně co se týká rodiny.Později se z nich stanou nerozlučné kamarádky.
Vzhled
Katana má dlouhé stříbrně- bílé vlasy a modré oči. Pár vlasů u uší má vždy zapletené do dvou copků.
Rodina
Katana je jedináček. Její rodiče se jmenují Eien Sāberu a Bei Sāberu. Pochází s velmi bohaté rodiny. Její rodiče ji nikdy neměli moc v lásce. Matka na ni neustále řve a otec ji ignoruje.
Jako malá utekla, když na ni rodiče řvali,za něco co neudělala. Tak utekla do parku, kde chtěla svůj život ukončit, protože ji její kamarádky opustily (kvůli tomu že zjistili, že jim lhala o tom že je z bohaté rodiny). Tam se setkala s Fumitem. První ho žádala ať odejde. Ale on zůstal a utišil ji. Poté co ji slíbil, že bude její kamarádem tak je pro ní jediná opravdová rodina, společně s jeho sestrou Shiro.
Postupem času se do něj zamiluje, ale Fumito to neví.
Koníčky
Katana má ráda různé léčivé bylinky a zajímá se o medicínu. V budoucnu by chtěla studovat na zdravotní škole a stát se lékařkou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama