Shiro Kasaia (SOML3)

25. prosince 2015 v 12:33 | Alida
Shiro Kasaia
Věk: 17 (27.listopadu)
Pohlaví: Žena
Titul: studentka
Karma: Kladná
Shiro je milá a přátelská dívka. Má hodně akční povahu. Ráda se vrhá do nebezpečí a nových věcí. Nikdy moc neposedí a pořád cosi kutí. Ráda sportuje a v něm i moc vyniká. Jenomže ve známkách je strašná a nikdy nic z učiva nepochopí. Ráda drží dobré vztahy a snaží se každému nejlépe pomoc. Občas strká nos tam kam nemá, což přináší jenom potíže.
V třetím semestru bydlí na pokoji s Katanou, Asashi a Akage.
Má přítele Arua, kterého vždy podrží v těžkých chvílích a je mu nablízku.
Vzhled
Shiro má modré vlasy a fialové oči. Školní uniforma je stejná jako u ostatních holek. Její oblíbenou zálibou je zkoušet nové účesy. I když to občas vyrazí dech.
Rodina
Shiro má matku (Hana Kasaia) a otce (Juhi Kasaia). Svému otci neříká tati ale Jui. Má bratra Fumitu, kterého by za nic na světě nevyměnila. Pochází z Tokia, ale v městě Toshi se cítí víc doma. Takže má v plánu tu bydlet a pracovat jako dospělá. Její rodiče ji to nechtějí dovolit. Jako výmluvu si vymyslela, že s ní Fumito zůstane.
Koníčky
Shiro nejraději sportuje a vaří všechno možné. Její občasné pokusy s jídlem už málem někoho otrávili (chudák Fumito). Poprvé chtěla mít vlastní cukrárnu. Teď se ale rozhodla pro kavárnu. Ráda by se usadila a měla vlastní děti. Chudák Aru je její obětí.
Zdroj obrázku: https://wall.alphacoders.com/big.php?i=225070&lang=Swedish
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama