Škola Shin

25. prosince 2015 v 17:13 | Alida
Rok založení: 18. srpna 1985
Součaný ředitel: Kouta Asaji
Popis budov:
Škola se skládá ze tří budov. Jedna je nová a dvě se zachovaly. Budovy se dělí na hlavní a ubytovny. Ubytovny se nachází za hlavními budovami. Hlavní budovy jsou zevnitř moderně upravené vnější vzhled se zachoval.
První hlavní budova se využívá pro třídy, má 4 patra. V přízemí se nachází bufet a jídelna, která je otevřena od 8 rána až do 10 večer. V druhém patře mají třídy prvňáci, v třetím druháci a ve čtvrtém třeťáci. Nahoře se nachází střecha na kterou můžou studenti jít. V druhé budově se nachází tělocvična a učebny pro kroužky.
Před hlavními budovami se nachází malý areál s fontánkou. Za ubytovnami je soukromý pozemek školy, který se využívá jako park. V parku se nachází stromy sakury a lavičky na posezení.
Ubytovny byli kdysi po jednom studentovi, ale to se změnilo kvůli nárostů studentů. Pokoje jsou po 3-4 studentech. V pokoji se nachází obývák se televizí a jedním počítačem. Pak koupelna a pokoj s postelemi. Dále menší místnost se stoly, pracovními materiály a knihovničkou.
Hlavní budova:
Ubytovny:
Školní uniformy:
Zimní- Skládá se z fialového kabátku, bíle košile. Holky mají černou sukni a kluci černé rifle. Holky mají černou sukni a klucy černé rifle. Holky mají kolem krku mašli a kluci kravatu, barva se rozlišuje podle ročníku.
Letní- Holčičí se skládá z fialového bolerka, bilé košile. Holky mají černou sukni a kluci černé rifle. Holky mají kolem krku mašli a kluci kravatu, barva se rozlišuje podle ročníku.
Barva ročníku (Krvata/ Mašle)
Žlutá- první ročník
Purpurová- druhý ročník
Tmavě fialová- Třetí ročník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama