Březen 2017

Savior of my life- Facts

5. března 2017 v 16:47 | Alida
Hádejte kdo tu je a je naživu :D A konečně vám po miliónech přináší fakta o SOML :D

Tak jdeme na to!
1. Původně měl příběh skončit v první sérii. Ale po hodně úvahách jsem dokázala vymyslet pokračování. A jsme tam kde jsme!

2. Akage měla být hlavní záporačkou série. Původně měl být vlastně příběh jenom o Kataně a Fumitovi a jejich vztahu. Mělo to být typické shojo anime, kdy je dívka zamilovaná do kluka, ale čeká ji hodně strastí aby si ho zasloužila a bla bla bla.... Tohle znáte, nebo ne? Takže jednoduše: Akage měla být nafrněná mrcha, Katana ta milá hrdinka Fumito tupec, který si nevšímá co se kolem něj děje. Shiro měla být úplně vedlejší postava, ano i v původním příběhu se měla dát s Aruem dohromady, ale to mělo být jenom chvíli a pak by se příběh zaměřil jen na Kat a Fumita.

3. Když už jsme u Shiro.
Shiro měla původně vypadat takto , její aktuální vzhle měla mít úplně jiná postava, bohužel už si nevzpomenu na jméno. Kvůli zmatku, který nastal při tvoření postav a jejich následného vydaní, jsem omylem zaměnila obrázek i popis. Původně měla být Shiro hodná a milá dívka, která by neměla být tak hyperaktivní, spíše klidná a rozumná. Hrůza že? Představte si život ve kterém Shiro není Shiro- aneb Apokalypsa jak se patří :D

4. Ještě se měl v původním příběhu měl objevit rival pro Fumita. Díky tomuto rivalovi by mu konečně došlo co cítí ke Kataně a konečně by se mu v té hlavě rozsvítilo.

5. Iruka a Asashi se neměli v příběhu vůbec objevit. Jak se to stalo? No, se setřenkou jsem pracovala na další kapitole a napado nás- ,,Hele, co takhle dát Akage kluka?" Bum a bylo to, Iruka jak vyšinutý. Pak se přidala i Asashi, to totálně nevím jak k tomu došlo, prostě jsem ji přidala. Nejspíš jsem si myslela, že další přiat novo postavu bude fajn a oživí to ten děj.

6.Dále tu máme naše zapeklité vztahy- Iruka a Asashi neměli být spolu, ale po čase mi došlo, že mezi Irukou a Akage není žádná velká chemie a dost mě to mrzelo. Tak jsem udělala ,,kompromis" a dala je s Asashi dohromady a vymyslela k tomu příběh se Shikim. (Kdo zbožňuje Shikiho? Já ano, a víte proč? Ne nevíte, protože jsem ještě nevydala třetí sérii a sakra... Jsem líná kreslit! A naví ta škola!)


7. Konec třetí série, měl skončit tak, že by Akage zapečetila Ledový přízrak a nezemřela by u toho. Následně by se musela Katana vrátit do duchovního světa a nesměla by jít zpět na zem. Fumito by z toho byl špatný, ale Akage by mu z toho pomohla a sknočili by spolu. Ale Akage by si myslela, že v se v ní jenom snaží najít Katanu. Fumito ji to vymluví a pak by se vzali. To měl být původní konec celého přiběhu. Ale díky sestřence, která mi to vymluvila, jsem začala promýšlet jiné pokračování příběhu. (Málem mě zabila, když jsem ji to řekla! Pomoc!)

8. Náhoda? Totální- Akage, Shiro a Katana mají vlasy barvy jejich schopnstí. Led a sníh- Katana- bílá barva. Oheň- Akage- oranžová barva. Voda-Shiro- modrá barva. A ano, je to náhoda, Vůbec mi to nedošlo. Že by osud?

Tak to byla fakta k příběhu, teď to vezmeme z jiného úhlu:
1. Knigh, kocour od Shiro, nejraději spí na polštáři a vždy na jiném. To znamená, že u koho spí, tak ten je nucen mít hlavu na tvrdém. Pokom to asi má?

2. Ano, skončili jsme z fakty o příběhu, ale mám pro vás přkavapení. Nejen, že se všichni reikarnovali, ale také to není poprvé. Bylo několik pokusů o jejich nové shledání, ale vždy jeden z nich zemřel v před tím, než se to mohlo stát. Tentokrát to měla být Shiro, ale nějakým zazrákem to přežila. Jak? To se dozvíte v příběhu, protože minulost není taková, jaká se zdá. Ještě nás čeká pár překvapení a tajemství. Jako například o smrti Akagina otce.

3. Už ve čtvrté sérii měli mít naši hrdinové děti, ale kvůli svým nekonečným úvahám a neustálým překopaváním příběhu jsem si to rozmyslela.

4. A poslední šťavnatý fakt: Až dokončím šestou sérii (Jestli se toho dožijeme), tak se možná bude psát pokračvoání v jiné formě a to nové generace. No, uvidíme, co nám budoucnost přinese?

Tak to je vše, doufám, že vás fakty bavili a možná se tu někdy objeví další :D


Iruka a Ashashi, se původně neměli v příběhu vůbec objevit. Ale už se zmiňovanou sestřenkou, jsme rozmýšleli, jestli by i Akage nemohla mít přítele. Tak se tem objevil Iruka. Následně jsme se rozmýšleli na další postavou kterou se stala Asashi, která se měla v příběhu vyskytovat jenom krátce.