Duben 2017

Stále žiju!

7. dubna 2017 v 22:26 | Alida
Nazdárek!
A ano, jak je napsáno v nadpisu, stále jsem naživu. Samozřejmě mám pro vás spoustu omluv a tak. A hlavním důvodem mé neaktivity? Jedno slovo: Škola. Ano, kvůli ní nemám skoro žádný volný čas atd.
Ano, vím že jsem vám naslibovala spoustu věcí, ale musela jsem udělat ráznou změnu, naložila jsem si toho více, než dokážu unést a zvládnout. Takže:
Ohledně designu postav- Chci se soustředit pouze na SOML ( s tím jsem nijak nepohla, abych se přiznala). Takže ostatní designy nebudou (nejspíš) teď, ale někdy v budoucnu. Chtěla bych si se SOML hodně vyhrát a díky němu se zlepšit v kreslení. Určitě vás zajímá proč mi sakra trvá tak dlouho, nakreslit deset postav, že? Tak si to zkuste. Vždy začnu některou kreslit, mám ji vyzobrazenou v hlavě, oči, ústa, vlasy, tělo... A bum! Představa v hlavě se liší od toho výtvoru na papíře jako noc a den.
Tak proto mi to trvá tak dlouho. Až teprve dneska jsem si ucelila vzhled několika postav (jmenovitě: Ryo, Akage, Fumito, Katana, Aru a Shiro), zbytek je stále ve výrobě a neustále na nich něco měním. Prostě mi to bude ještě trvat, ale pokusím se vše dokončit do konce školního roku, ať můžu přes prázdniny vydávat povídky. Také bych se chtěla v SOML zaměřit při kreslení na novou oblast- Budovy, příroda, pozadí... atd. Je to pro mě zcela nové, takže budu s tim mít hodně práce. Ale á už mám prostě v hlavě vzhled Shiřini restaurace a prostě ho musím mít na papíře! (Já vím jsem strašná). A v SOML se také můžeme dočkat ještě několika změn. Zatím vám prozradím jenom, že povahy postav budou možná lépe a hlouběji propracované, stejně jako vztahy mezi nimi (ne jenom ty romantické).
A co ostatní povídky, ptáte se? Ano, budou také vycházet, ale zatím bes designu postav, vážně se chci zaměřit na SOML...
Tak to by bylo všechno a moc vám děkuji, že jste si vyslechli moje nekonečné žvásty!
(Ozývám se, protože mě hryže svědomí, že je na tom blogu tak mrtvo, OMLOUVÁM SE!)