Červen 2017

Už je to tady? + Léto!

30. června 2017 v 18:10 | Alida |  Mé kecy
Konichiwa!
Tak jak jste si možná všimli, tak v tabulce povídek se (konečně) objevila první data vydání. (Zajímá mě, jestli to někdo sleduje... A taky mě zajímá,jestli tohle vůbec někdo čte, moje aktivita stála poslední dobou na nic... Je tu vůbec někdo?)

Design postav ze SOML je konečně hotový (panebože, to mi to vážně trvalo asi půl roku?....). A díky tomu se můžu hodit na další design postav, ale zatím vám neřeknu který. (Kdoví jak dlouho mi bude trvat toto...)

Takže plán je takový:
Zítra sem hodím postavy i s jejich ultra-novými popisy, pokusila jsem se na nich pracovat.... No uvidíme, jak se mi to vyvedlo...
V neděli očekávaje první kapitolu SOML. Samozřejmě jako vždy, celá série bude nechutně přeslazená romantikou a podobnými hnusárnami (já vím, jsem hrozná, ta romantika musí být všude. Nemůžu napsat příběh s normální dávkou romantiky?) Ještě se musím rozhodnout, kdy budu kapitoly vydávat. Jestli každý týden jednu v daný den, nebo dvě kapitoly, každá v jiný den... No nevím.
Jak už jsem zmínila výše. Tak budu pracovat na designech dalších postav, jak ze SOML, tak z jiných povídek. A také bych chtěla k SOML přidávat další designy k hlavním postavám. Zatím mám jenom jak vypadají v normálním oblečení, ale chtěla bych také načrtat jejich plavky, turistické oblečení atd. (Miluji návrhářství!)
A samozřejmě k tomu všemu se pokusím vydávat další povídky, ale znáte mě :D.
No, to je jenom takové Info před bouří. Tak zatím!
(PS: Animace z hry Mystic Messenger! Miluji tu hru! Napište mi už někdo prosím....)

Druhá část článku:
Přeji vám všem nádherné, překrásné a zasloužené letní prázdniny! Myslím si, že po tom roce si to zasloužíme, plus pořádný oddych od toho učení. (Sbohem aktovko až do září! Vítejte nebolestivá záda!)
Tak doufám, že máte krásné plány na prázdniny. A že si je užijete jak se patří! Ej!

Hádejte kdo se vrácí?

10. června 2017 v 20:33 | Alida |  Mé kecy
Konichiwa!
Mám pro vás zprávu otázku je jestli dobrou či špatnou.
Hádejte kdo se vrátil, no hádejte, to neuhádnete. Ano jsem to já. Ano, vracím se. Po půl roce se vracím a chci se zase věnovat blogování. Hurej! Konečně jsem se probrala s neblogovacího spánku (nebo jak to nazvat.. hehe.)


Tak jak jste se měli? Chyběla jsem vám (co to plácám, já nikomu nechybím!)?
Já jsem se měla skvěle, ostříhala jsem se, zlepšila se v českém jazyce, vymyslela dalších milión příběhů, znovu se začala věnovat návrhářství (oblečení) a kreslení obecně, zhlédla nějaký to anime a další seriály, tančila orient, našla si úžasného kamaráda, byla v Brně, začala předělávat pokoj... No nic moc :D
Určitě vás zajímá tato věc, jak jsem na tom s designem postav, že ano? No tak odpověď najdete v menu, kde máte stav znázorněný v procentech. Musím uznat, že stále s tím nejsem spokojená, ale lepší už to asi nebude. A zároveň to také není finální design, protože stále nalézám svůj styl kreslení a podobně. Takže je možné, že příští rok, budou vypadat úplně jinak. Ale i tak! V létě bychom měli očekávat návrat SOML (ach, taky vám ti šílenci tak chyběli? Bacha, Shiro je na nové úrovni a tentokrát dostane i parťáka se kterým si bude sakra moc rozumět, chudáci ostatní...)
A hele? Copak to je za tu druhou tabulku s procenty? No, to je moje malé překvápko, které si pro vás chystám. Za tu dobu jsem ještě stihla vymyslet další designy dalších postav a ráda bych je sem dala. Ano, ano. Já sice říkala, že se chci zaměřit na SOML, ale já si prostě nemohla pomoc! Tak mě nesuďte, já ty svoje děti (postavy) žeru (miluji) a nikdy jich nemám dost... Alespoň aby ty příběhy stály za to. *povzdech*


Tak a co dále? No nejspíše nic. Nevím, kdy začnu vydávat kapitoly ze SOML, poslední týden před prázdninami jedeme s rodiči na dovolenou a tam bych ráda dokončila designy a poslední věci k příběhu, jako třeba slovník pojmů a vysvětlivek... Možná i ten děj zdokonalit...
No, ještě je hodně práce, ale v nejbližší době to tu zase začne žít!
Mám také nové nápady a návrhy pro blog, jako nevé články o nových věcech apod. Ale zatím nic nebudu vyzrazovat.
Těšíte se?
Ta do té doby Sayonara!

Ps: Moc jste mi chyběli!