Iruka Taki

1. července 2017 v 17:54 | Alida
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Věk: 18-19 let
Narozeniny: 19.července
Výška: 169 cm
Titul: Upír
Schopnosti: bojová magie
Stav: Naživu
Vztahy: Asashi Mori (Přítelkyně/ Spřízněná duše)
Matka
Otec
Mitaka Taki (Babička)
Vzhled
Iruka má černé vlasy a tmavě zelené oči. V upířím stavu jeho oči září rudou barvou.

Povaha
Iruka je klidné a lehkovážné povahy. Jeho lehkovážnost často způsobuje problémy. Je také velice citlivý a lehce se do sebe uzavře, když ucítí nebezpečí od ostatních lidí. K tomu je navíc silně empatický a lehce se vžije do citů druhých lidí.
Když žil Iruka v Americe, tak byl často šikanován za jeho původ. Od té doby nedokázal věřit lidem, držel si od ostatních odstup a byla takový ušlápnutý.
Ale díky Kataně a ostatním v sobě zase našel sílu věřit lidem a hned k celé skupině citově přilnul.

Rodina
Irukovi rodiče momentálně žijí v Americe, kde se jeho otec živí rybolovem.
Iruka se vrátil do Japonska, aby se mohl starat o svou nemocnou babičku Mitaku. Díky tomu se později setkal s ostatními a navázal s nimi vztahy.
Iruka prvně měl romantický vztah z Akage, ale jenom kvůli tomu, že k ní cítil sympatie. Později si uvědomil, že je zamilovaný do Asashi a pokusil se to změnit. Ze začátku ho Asashi od sebe odháněla, protože jí děsilo mít s ním vztah. Ale po několika událostech se dali dohromady.
Jeho rodina je součástí rodu upírů, který se odvíjí od rodu Shiki. Jeho prarodiče kdysi sloužili jako strážci nejvýše postaveným upírům. Díky tomu má Iruka velmi silné schopnosti.

Koníčky
Iruka se zabývám sportem, nejvíce fotbalem. Studuje sportovní školu a chodí hrát do místního klubu. Jeho snem je stát se profesionálním fotbalistou.

Ehm... To by asi šlo... Počkat ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama