Leden 2018

Takže... Jak to bude?

2. ledna 2018 v 21:00 | Alida |  Mé kecy
Zdravím!
Ano, ano. Vím že tyto informace měly přijít minulý týden, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Nebudu vás nudit výmluvami a půjdeme rovnou na hlavní důvod tohoto článku.
Jak jste si všimli, aktivita tohoto blogu prudce poklesla. Strašně mě to mrzí, díky blogu jsem uskutečnila svůj sen o tom psát příběhy. Vzhledem k tomu, že jsem postupem času začala přemýšlet o vlastním designu postav jsem příběhy pozastavila s tím, že budou pokračovat, až bude design hotový. A víte co? Stále není... Víte, pořád je spousta věcí, které bych ráda vylepšila a zdokonalila. Nechci sem dávat nějaké kresby postav, o kterých si nejste jistí, jestli je to člověk nebo mimozemšťan.
Po době která uběhla jsem zase vše přehodnotila. Momentální nápad je takový: Budu vydávat příběhy, ke kterým design nebude tak nutný. Nechci dělat nějaké odlišnosti v příbězích, ale pokud bych chtěla udělat design u všech povídek, tak se nikam moc nepohneme(jedině tak za 10 let...). Teď vám sem vypíšu názvy příběhů, které bych tu ráda postupně časem zveřejnila. Nedám k nim příběh, ale aspoň žánry. Tučně budou ty příběhy, které budou zatím bez designu a budou vycházet. Některé z nich se tu již objevily, něco je nové. Pak tu budou ještě názvy kurzívou, to jsou zatím jenom nápady a nejsem si jistá, jestli je uskutečním. No, jdeme na to.

Savior of my life (Žánry: Romantika, Magie, Nadpřirozeno, Tragédie, Komedie) (já vím, omlouvám se! Ale já tam design chci!)
Maho no Gadian (Žánry: Magie, Nadpřirozeno, Akční, Chladné zbraně, Komedie, Romantika)
True Face (Ai Yakusoku) (Žánry: Ze života, Násilí, Podsvětí, Delikventi, Romantika, Střední škola, Drama)
Tamashi Yukari (Žánry: Nadpřirozeno, Bohové, Záhadné, Komedie, Romantika)
Tsuki Akari (Žánry: Magie, Romantika, Pohádka)
Present and We (Žánry: Romantika, Milostný mnohoúhelník, Komedie, Nadpřirozeno, Záhadné)
Life is Arena (Žánry: Steampunk, Sci-fi, Drama, Psychologické, Romantika)
Fairy tail OC story (No žánry, si snad odvodíte :D)
Find way (Žánry: Romantika, Současnost, Komedie Ze života)
Rythm in our veins (Žánry: Taneční, Současnost)

Páni, toho je.
Co bych vám dále ráda sdělila?
Ano. Mám v plánu jeden určitý projekt, na kterém chci pracovat. Jestli se mi vše podaří jak má, tak by vás to i mě mohlo velice potěšit, ale zatím nic neřeknu...
Poslední věc, kterou bych vám chtěl sdělit je tato. Pokud máte zájem o mé další příběhy, tak tu jsou dva mé Wattpady. První je na Fanfikce a mé ,,Anime" příběhy. Druhý je na normální příběhy, prostě knihy na internetu :DNa rozloučenou chci říct, že vám přeji všechno dobré, hodně štěstí do nového roku. Hlavně lásky, protože ta je nejmocnější. Co myslíte? (mě samotné už několikrát zachránila duši :D)
Alida