Červenec 2018

Konec, nebo začátek?

1. července 2018 v 19:40 | Alida
Zdravím!
No, nebudu chodit okolo horké kaše a půjdu rovnou na věc.
Jak je vidět, moc nejsem aktviní. Mým prvotním důvodem byla škola, která mě okrádala o všechen čas. Ale teď, když začaly prázdniny, nevím co popravdě dělat. Před týdnem jsem byla v Anglii a od té doby, co jsem se vrátila, se cítím, jako by mi něco chybělo, nemůžu přijít na to co by tohlo být.
A tak s těžkým srdcem pozastavuji tento blog. Podíívejte se zpět na zvýrazněné slovíčko, které je tak důležité. Není to konec, jenom prostě...možná víte.
Popravdě mám pocit, jako by mi život do teď jenom protékal mezi prsty a já žila ze dne na den. Ráno vstát, najíst se, udělat hygienu, jít do školy, vrátit se... Takový nekonečný kruh, ze kterého se mi podařilo v Anglii vypadnout. Uvědomila jsem si spoustu věcí, věcí, které bych chtěla udělat.
Tohle neznamená, že s psaním končím. Pokud máte stále zájem o mé příběhy, najdete je zde na mém Wattpadu. Psaní příběhů je velkou součástí mého života a až do jeho konce se jim chci věnovat, ale jenom zčásti, jsou tu i další věci, které bych ráda udělala.
Nedávno jsme ve škole psali úvahu a já si vybrala téme Žít, nebo být? musím uznat, že jsem na výsledek hrdá. Ráda bych vám tu napsala větu z této úvahy. Když se podívate zpět, doopravdy jste žili? Zkuste si na tuto otázku odpovědět.
Vím, že jsou tu příběhy, které nejsou dokončené. Jednou je možná dokončím, je tu hlavně jeden, který nechci aby zůstal bez konce, možná víte o který jde. Nikdy nezapomenu na to, kdy jsem poprvé vydala kapitolu onoho příběhu a s bušicím srdcem čekala na první reakce, které mě vážně ohromily. A tak začala má dráhá spisovatelky, která je teď mou nedílnou součástí.
Nikdy nevíme, co nás čeká v budoucnosti, co nás čeká zítra, nebo za pouhou jednu vteřinu. Život se může obrátit vzhůru nohama a ani nevíte jak.
Jak jsem jednou řekla své kamarádce: Neříkej SBOHEM, řekni ZASE SE UVIDÍME. Já pevně doufám v to, že se tak jednoho dne stane a mé příběhy zde na blogu zpět příjdou k životu.
Takže na závěr chci říct,
Zase se uvidíme.