Konec, nebo začátek?

1. července 2018 v 19:40 | Alida
Zdravím!
No, nebudu chodit okolo horké kaše a půjdu rovnou na věc.
Jak je vidět, moc nejsem aktviní. Mým prvotním důvodem byla škola, která mě okrádala o všechen čas. Ale teď, když začaly prázdniny, nevím co popravdě dělat. Před týdnem jsem byla v Anglii a od té doby, co jsem se vrátila, se cítím, jako by mi něco chybělo, nemůžu přijít na to co by tohlo být.
A tak s těžkým srdcem pozastavuji tento blog. Podíívejte se zpět na zvýrazněné slovíčko, které je tak důležité. Není to konec, jenom prostě...možná víte.
Popravdě mám pocit, jako by mi život do teď jenom protékal mezi prsty a já žila ze dne na den. Ráno vstát, najíst se, udělat hygienu, jít do školy, vrátit se... Takový nekonečný kruh, ze kterého se mi podařilo v Anglii vypadnout. Uvědomila jsem si spoustu věcí, věcí, které bych chtěla udělat.
Tohle neznamená, že s psaním končím. Pokud máte stále zájem o mé příběhy, najdete je zde na mém Wattpadu. Psaní příběhů je velkou součástí mého života a až do jeho konce se jim chci věnovat, ale jenom zčásti, jsou tu i další věci, které bych ráda udělala.
Nedávno jsme ve škole psali úvahu a já si vybrala téme Žít, nebo být? musím uznat, že jsem na výsledek hrdá. Ráda bych vám tu napsala větu z této úvahy. Když se podívate zpět, doopravdy jste žili? Zkuste si na tuto otázku odpovědět.
Vím, že jsou tu příběhy, které nejsou dokončené. Jednou je možná dokončím, je tu hlavně jeden, který nechci aby zůstal bez konce, možná víte o který jde. Nikdy nezapomenu na to, kdy jsem poprvé vydala kapitolu onoho příběhu a s bušicím srdcem čekala na první reakce, které mě vážně ohromily. A tak začala má dráhá spisovatelky, která je teď mou nedílnou součástí.
Nikdy nevíme, co nás čeká v budoucnosti, co nás čeká zítra, nebo za pouhou jednu vteřinu. Život se může obrátit vzhůru nohama a ani nevíte jak.
Jak jsem jednou řekla své kamarádce: Neříkej SBOHEM, řekni ZASE SE UVIDÍME. Já pevně doufám v to, že se tak jednoho dne stane a mé příběhy zde na blogu zpět příjdou k životu.
Takže na závěr chci říct,
Zase se uvidíme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aria Aria | Web | 30. září 2018 v 19:14 | Reagovat

Ahoj promiň že komentuji až teĎ celý prázdniny jsem na počítači nebyla a na mobilu se mi blog nechtel ukázat což mě štvalo.
Dost s tebou souhlasím. Mě taky v životě pořád něco chybělo, ale teď když jsem našla svou životní lásku jsem začala konečně žít, ale o prázdninách to bylo příšerný, kvůli tomu jsem nic nevidala. Bylo mi tak příšerně že jsem nemohla. Každý den byl o prázdninách mučící, ale teď když začala škola a jsem na normální střední, že je toho tolik, že nevím kam skočit. Díky tomu že mám po boku přítele mi přijde že vždy žiju a jsem šťastný, ale jen s ním. Když jsem sama, jako bych přežívala. Díky němu se mi vždy udělá den lepší a díky mým přátelům. Já ti držím palce ať se ti v tvém životě daří, najdeš osobu na které ti bude víc záležet než na ostatních a teším se na tvé příběhy. Tvoje příběhy mi vždy vykouzlili úsměv na tváři. Přeju hodně štěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama